Özgül Laboratuvar Çözümleri

Özgül Laboratuvar Çözümleri olarak 2012 yılından itibaren ar-ge laboratuvarları , rutin tanı laboratuvarları ve IVF kliniklerine yönelik satış, servis ve yedek parça temini ve aplikasyon sunuyor ve anahtar teslim laboratuvar projeleri gerçekleştiriyoruz.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışıyla, müşterilerimizin beklenti ve ihtiyaçlarını tam olarak karşılamak ve sektörümüzde önemli bir konumda olmak amacıyla ;

  Faaliyetlerimizin her alanında, kalite yönetim sistemlerinin etkinliğini devamlı kılmayı ve sürekli iyileştirmeyi

  Çalışma arkadaşlarımızın gelişimine önem vererek motivasyon ve memnuniyetini sağlayarak istikrarlı ve uzun dönem birlikteliği

  İş ortaklarımızla ve tedarikçilerimizle sağlam temellere, açıklık ve dürüstlüğe dayanan uzun dönem işbirliğini

  Ulusal ve uluslararası yasal gerekliliklere uyumlu hareket etmeyi ve çalışma arkadaşlarımızın tam katılımı ile her alanda sürdürülebilir kalite ve yenilikçi anlayışla müşterilerimize hizmet sunmayı taahhüt ediyoruz.

Başlıca ürünlerimiz

  Mikroskobi Sistemleri

  Analitik Cihazlar

  Moleküler Sistemler

  Genel Amaçlı Laboratuvar Cihazları

  Kromatografi Sarf Malzemeleri

  Kontaminasyon Kontrol Ürünleri

  Eğitim ve Simülasyon Maketleri

  IVF Sarf ve Cihazları

  Disolüsyon Test Cihazları

 

Hizmetlerimiz

Satış & Aplikasyon

Müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda ürün portföyümüzü en hızlı ve uygun çözümler sunacak şekilde oluşturuyoruz.Alanında uzman ekibimizle müşterilerimize Alanında uzman ekibimiz müşterilerimize en uygun ürün seçimi konusunda 7/24 destek vermektedir.

Proje Destek

Alanında uzman ekibimiz; müşterilerimizin gerçekleştirmek istedikleri projeleri için ihtiyaçları doğrultusunda kaynak taraması,proje danışmanlık hizmetleri,laboratuvar uygulamaları ve sonuçların raporlanması için profesyonel destek vermektedir.

Servis ve Parça Temini

Satış sonrası destek konusunda hassas olan firmamız müşterilerimizin satın aldığı cihazların sağlıklı bir şekilde çalışabilmesi için iş ortaklarımızla beraber servis, bakım ve validasyon hizmetleri vermektedir.

Anahtar Teslim
Laboratuvar Projeleri

Alanında uzman profesyonellerimiz tasarım,altyapı çalışmaları,laboratuvar cihazları dizaynı ve montajı hizmetleri vererek anahtar teslim laboratuvar projeleri gerçekleştirmektedir..